Blog > Komentarze do wpisu
Zagadka Ballady Mordercy PDO277 FO von Stefan Kosiewski ZECh Moralia CANTO DCLXXIII Die Moritat von Mackie Messer
Stefan Kosiewski  udostępnił zdjęcie użytkownika Merkur.de.

11 min 

Merkur.de

17 godz. ·

Die Karte stellt das ‪#‎Zugunglück‬ von ‪#‎BadAibling‬ chronologisch dar. bit.ly/20ImyqT
© Michael Stürzer/Starnberger Merkur

Zobacz tłumaczenie

Stefan Kosiewski we Frankfurcie 10 lutego 2016


 

Prokuratura Generalna
Biuro Prokuratora Generalnego
Pani Prokurator Janina Szmuda-Więckowska

ul. Rakowiecka 26/ 30
02-528 Warszawa

PG VII Ko2 104.2016
Prokuratura Apelacyjna w Warszawie AP III Ko 726/ 10

Szanowna Pani Prokurator,

dziękuję za Pani korespondencję z 8.02.2016 http://sowa.typepad.com/files/mx-m354n_20160209_115133-003.pdf
i wyjaśniam, że moja korespondencja z 4 lutego 2016 zawiera w tytule wyraźnie sprecyzowane oczekiwanie społeczne: Kaczyński z Wawelu EKSPULSJA!

Oczekiwanie wyprowadzenia z podziemii katolickiej katedry na królewskim Wawelu w Krakowie prochów zwykłego urzędnika państwowego pochowanego tam wspólnie z małżonką, ze względu na brak adekwatnych  zasług historycznych tych osób dla Narodu Polskiego, jest rzeczą nie budzącą powszechnie wątpliwości.

Maria Kaczyńska negatywnie przysłużyła się Narodowi Polskiemu przyjmując w Pałacu Prezydenckim z pompą rzeczniczki przerywania ciąży i stając z nimi po stronie ZŁA, które Jan Paweł II określił mianem: Cywilizacja śmierci. Za nieludzkie i amoralne postępowanie została słusznie naówczas oceniona przez zakonnika i publicystę radiowego Radia Maryja słowami: SZAMBO i Czarownica.

Lech Kaczyński jako przewodniczący Komisji Krajowej SOLIDARNOSCI przystał w Magdalence na ubecki plan zagłady świata pracy w Polsce.
Jako Przewodniczący Najwyższej Izby Kontroli zdeprecjonował do ZERA znaczenie nakwyższej instytucji kontrolnej państwa.
Jako Prokurator Generalny RP umocnił bandycki układ z Magdalenki, który Polskę utrzymuje w rękach ubeckiej sitwy.
Jako Prezydent RP wybrał się samolotem na Ukrainę, żeby złożyć wieniec na masowych grobach oficerów polskich pomordowanych w Charkowie przez NKWD, a jednak amoralnie, bez żadnego powodu nie dopełnił tego obowiązku, zlekceważył poległych.

Oczekiwania moje w stosunku do Prokuratora Generalnego są dzisiaj te same, co zgłoszone  bezpośrednio po katastrofie powietrznej 10 kwietnia 2010 r.

Oczekuję wezwania Jarosława Kaczyńskiego na przesłuchanie w sprawie niewłaściwego przygotowania na koszt państwa prywatnej wycieczki dwoma samolotami filmowej ekipy ze statystami zabitymi w katastrofie, którzy na planie filmowym w Katyniu mieli zgodniue ze scenariuszem towarzyszyć kandydatowi na prezydenta przy pozowaniu do filmu.

To jest zasadnicze oczekiwanie społeczeństwa państwa polskiego, z którym połączony został przeze mnie bezpośrednio po katastrofie, w 2010 r. mój Wniosek u uznanie za Czynnik Społeczny w Sprawie.

Jak w piśmie z 4 lutego br. stwierdzam:

Katastrofy samolotowej zarządzonej 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku z woli braci Kaczyńskich można było uniknąć, a osoby winne spowodowania tej katastrofy, w wyniku której poniosło śmierć 96 obywateli RP dawno już należało aresztować, aby uniemożliwić im obżydliwe mataczenie dokonywane na oczach całego świata.

Prokuratorów, którzy nie podjęli właścwych działań po 10 kwietnia 2010 r. należało już dawno odwołać a nie mianować za bezczynność generałami. Murarz, który nie prowadzi na budowie robót budowlanych, nie powinien budowniczym przeszkadzać.
 
W 2010 r. zgłosiłem do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie wniosek dotyczący okoliczności katastrofy, w której zabity został pod Smoleńskiem, pośród innych znanych mi osób, m.in. śp. Andrzej Szczygło. Wniosek ten opatrzony został numerem sprawy: Ap III Ko 726/ 10 i przekazany do Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wnoszę jak we wcześniejszej korespondencji o inicjatywę Ministra Sprawiedliwości RP na rzecz Kasacji krzywdzącego mnie wyroku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim z 1 sierpnia 2008 r. oraz o uznanie mnie za stronę procesową w sprawie katastrofy samolotowej w Smoleńsku a także o odsunięcie od sprawy szkodzących państwu polskiemu -  z jednej strony przez osobiste zaniechanie, natomiast z drugiej przez rażące naruszenie obowiązków służbowych, do których niewątpliwie należy obowiązek przesłuchania Jarosława Kaczyńskiego w charakterze podejrzanego o wymuszenie na głównodowodzącym wycieczką braku zmiany decyzji o lądowaniu w Smoleńsku, mimo braku warunków do lądowania przy braku zgody właścicieli lotniska na lądowanie, itd.

"Kamiński nie jest i nie będzie szefem Holdingu Obronnego" - stwierdził dzisiaj wicepremier Jarosław Gowin. Przyjmuję te słowa z optymizmem na zmiany w kierunku demokratyzacji państwa postkomunistycznego.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-holding-obronny-potwierdza-oficjalnie-dymisje-mariusza-a-kaminskiego/lfk86d

Występowałem publicznie przeciwko mianowaniu Dyrektorem PKP przez rząd pani premier Szydło płatnego agenta Służby Bezpieczeństwa Kowalskiego
https://de.scribd.com/doc/293175528/NA-DYREKTORA-PKP-PDO244-of-Von-Stefan-Kosiewski-ZECh-CANTO-DCXLIV-FO-CHARCZIKOW-ZR-Do-Posla-Boguslawa-Kowalskiego-List-Otwarty-2005-20151213-Magazyn-E

Zawiadomiłem byłego Ministra Kultury o przestępstwie pochwały systemu żydokomunistycznego, popełnionym przez aktora Jerzego Oscara Stuhra, syna stalinowskiego prokuratora w Bielsku-Białej.

Jestem poetą, autorem kilku książek, przesyłam w zał. dwa wiersze, jeden ogłoszony drukiem 2003 r., drugi napisany dzisiaj pod wpływem bierzących wydarzeń. W odpowiedzi na postawione mi przez Panią Prokurator
pytanie, które połączyłem ze wspomnieniem prekursora amerykańskiego folku (Pete Seeger: We Shall Overcome), bowiem osadzają one moje oczekiwania w stosunku do Prokuratora Generalnego w kontekście Kultury Narodów Europejskich.

Z wyrazami szacunku
Stefan Kosiewski

https://gloria.tv/media/oRAXAG15bEF

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Szkolnego OSWIATA, działającego we Frankfurcie nad Menem od 1992 r.
Postfach 800626 65906 Frankfurt nad Menem


 Zagadka Ballady Mordercy

Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Uwaga 277

Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów Moralia

CANTO DCLXXIII Die Moritat von Mackie Messer

 


Jeżeli z miejscowości A do miejscowości B jedzie pociąg
który w punkcie C zgodnie z rozkładem jazdy ma mijankę
z pociągiem jadącym planowo z przeciwnej strony po tym
samym torze, to na czyim czole der Todt w Aschermitwoch

pisze popiołem na dworcu kolejowym w Kolbermoor Memento
Mori w Srodę Popielcową? Kto ma w głowie olej, ten idzie
na kolej, podpowiada mądrość ludowa przy wyborze zawodu
Co ma w głowie ten, który narusza Ordnung, Plan Jazdy?

Czy podszeptów Złego słucha przez telefon satelitarny
Czy wymusza Dyżurny Ruchu na nim naruszenie procedur
Lądowanie w objęciach śmierci, jazdę na złamanie karku
Zerżnięcie pomysłu na Mackie Majcher od poety języka

angielskiego, który od wieków dwóch na swym grobie ma    
dystych, dwuwiersz wyryty w kamieniu: życie jest żartem
i wszystko na to wskazuje, raz pomyślałem tak, a teraz
to wiem Prokuratorowi Generalnemu daje z Panem BogiemStefan Kosiewski
we Frankfurcie nad Menem 10 lutego 2016 r.

 

von Jerzy Piatkowski Gesendet: Mittwoch, 10. Februar 2016 10:19 An: sowa1@googlegroups.com Betreff: Re: odpowiedź na pismo z dn. 4-02-2016 PG VII Ko2 78.2016 Wiekie dzięki Stefanie W dniu 9 lutego 2016 13:02 użytkownik Biuro Podawcze napisał: http://sowa.typepad.com/blog/2016/02/prokuratura-generalna-biuro-prokuratora-generalnego-odpowiedzi-na-pismo-z-dn-4-02-2016-pg-vii-ko2-10.html

  ABC sowa pomidor

 MX-M354N_20160209_115133 (003) herunterladen

Von: Biuro Podawcze [mailto:biuro.podawcze@pg.gov.pl]
Gesendet: Dienstag, 9. Februar 2016 13:06
An: skosiewski@gmail.com
Betreff: odpowiedź na pismo z dn. 4-02-2016 PG VII Ko2 104.2016

https://groups.google.com/forum/#!topic/sowa1/kwGczVSLOro

odpowiedź na pismo z dn. 4-02-2016 PG VII Ko2 78.2016

1 post 1 autora

  Biuro Podawcze

19:43 (1 godz. temu)

Załączniki (1)

MX-M354N_20160209_114603.pdf

205 KB   Wyświetl   Pobierz

Kaczynski z Wawelu EKSPULSJA PDO161 FO von Stefan Kosiewski Zniweczona Rzeczywistosc CANTO DLV 20160204 Mag...

by SOWA magazyn europejskiPETE SEEGER - WE SHALL OVERCOME - LIVE 1963Zagadka Ballady Mordercy PDO277 FO von Stefan Kosiewski ZECh Moralia CANTO DCLXXIII Die Moritat von Mackie Messer

sowa (») | today at 10:35 | read: 8× | comments: 0
sk/img-20141009-110132.jpg
Zagadka Ballady Mordercy PDO277 FO von Stefan Kosiewski ZECh Moralia CANTO DCLXXIII Die Moritat von Mackie Messer read on 

 

Ekspulsja z Wawelu symboli masonskich prowokacji jest zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kosciola Rzymskok...

by SOWA magazyn europejski

 http://sowa2.quicksnake.net/law/Zagadka-Ballady-Mordercy-PDO277-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-Moralia-CANTO-DCLXXIII-Die-Moritat-von-Mackie-Messer

środa, 10 lutego 2016, kultur

Polecane wpisy

mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

Pisz swój dziennik w Internecie