czwartek, 30 stycznia 2014
Czy Lauder nie posuwa się za daleko w obżydliwej chucpie roszczeniowej?

donatlusk
donatlusk

 
Światowy Kongres Żydów żąda zwrotu wszystkich zagrabionych dzieł - Wiadomości
Stefan Kosiewski : Jeżeli "Grupa ekspertów powołana przez niemiecki rząd oraz władze Bawarii przypuszcza, że połowa eksponatów z odebranej Gurlittowi kolekcji może należeć do kategorii sztuki zrabowanej przez nazistów", natomiast nie ma dowodów na swoje przypuszczenia, to znaczy, że prokuratura RFN bezprawnie, bezpodstawnie zabrała kolekcję z mieszkania żyda w Monachium, albowiem Cornelius Gurlitt jest żydem tak samo jak jego ojciec Hildebrant Gurlitt był żydem - pisała o tym prasa w Niemczech, mówiła telewizja ARD.

Hitler dokonując grabieży dzieł sztuki stwarzał chociaż pozory legalności. Prokuratura RFN dokonała natomiast grabieży mienia żydowskiego po to, żeby narobić szumu na cały świat i żeby Lauder miał pretekst do występowania o "zmianę przepisów", czyli zmianę obowiązującego prawa w RFN.

Grundgesetz, Ustawa Konstytucyjna w Art. 1. stwierdza: "Godność ludzka jest nienaruszalna". Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów, Ronald Lauder chciał jeszcze niedawno upokorzyć Polskę, teraz chce wprowadzać poprawki do prawa obowiązującego w Unii Europejskiej, w której nie jest obywatelem żadnego państwa członkowskiego.

Muzea w Niemczech są państwowe i ogólnodostępne dla każdego. Czy Lauder nie posuwa się za daleko w obżydliwej chucpie roszczeniowej, której celem jest przeniesienie majątku całego świata na słupów żydowskich robiących za rzekomych spadkobierców?

A jak to było po Magdalence w Polsce z oddawaniem mienia pożydowskiego podmiotom w tym celu założonym, nie zaś prawowitym spadkobiercom?


Museum | european magazine
http://sowa.quicksnake.net/Museum
1 minuta temu
http://donatlusk.livejournal.com/10191.html
sobota, 11 stycznia 2014
Troska o Rodzinę wyrazem patriotyzmu; nie starając się ukryć swojego zdenerwowania wywierała na mnie niedopuszczalne naciski.
 • Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8 - See more at: http://rembertowskipis.pl/wydarzenia/14-01-14-troska-o-rodzine-wyrazem-patriotyzmu/#sthash.1cHKZxNR.dpuf
 • Serdecznie zapraszam na spotkanie na temat “Troska o Rodzinę wyrazem patriotyzmu”, które odbędzie się w dniu 14 stycznia (we wtorek) o godz. 18 w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8. Gościem naszym i prelegentem będzie Ksiądz Feliks Folejewski, duszpasterz Rodziny Rodzin.
  Z uwagi na powagę tematu i wyjątkowość naszego Gościa bardzo proszę o mobilizację i przybycie na to spotkanie oraz o propagowanie tego wydarzenia w swoich Rodzinach i wśród znajomych.

  Z wyrazami szacunku
  Przewodnicząca Komitetu PiS Rembertów
  Barbara Augustynowicz-Figat
  http://rembertowskipis.pl/wydarzenia/14-01-14-troska-o-rodzine-wyrazem-patriotyzmu/
 •  7 minut(y) temu w pobliżu: Frankfurt
  • Maksym Figat bardzo proszę o wrzucanie materiałów związanych z tematyką wydarzenia, dziękuję serdecznie! 5 minut(y) temu
  • Stefan Kosiewski @Maksym Figat - kiedy przejrzał materiał, którego się czepia? Kiedy zrozumiał związek jednego tekstu z drugim? Pośpiech jest wskazany przy biegunce i łapaniu pcheł. Przy myśleniu potrzebna jest refleksja, Z Panem Bogiem 2 minut(y) temu
  mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

  Pisz swój dziennik w Internecie