sobota, 29 czerwca 2013
na temat roli panstwa w zawinieniu oraz w niezadoscuczynianiu za winy, jeden z poszkodowanych przez Państwo i Amber Gold
Zarządzanie

Afera AMBER GOLD pod ochroną Państwa Marek Dukowicz w Zarządzanie

Jesteśmy bankrutami z winy Państwa Polskiego i ochrony przez Jego rząd oszustów typu Marcina Plichty i jego żony Katarzyny „prezesów” AMBER GOLD !!!
Raport w sprawie Amber Gold przygotowany...

Czytaj dalej »


----- Original Message -----
Sent: Friday, June 28, 2013 9:12 PM
Subject: Re: co chcialby Pan jeszcze powiedziec w sprawie amber gold poza tym, co na golden, zeby to zdanie Pana na temat roli panstwa w zawinieniu (grzechu) oraz w niezadoscuczynianiu za winy panstwa rozpowszechnic w internecie?
 
 28 czerwca, 21:12 Marek Dukowicz Marek Dukowicz

Marek Dukowicz

Marek Dukowicz napisał:

Szanowny Panie , zarzucił mi Pan,że rozpowszechniam w internecie moje i kilkunastu tysięcy poszkodowanych zdanie i odczucia wobec Państwa w związku z aferą Amber Gold . Długo można by się rozwodzić na temat winnych doprowadzenia tylu ludzi do bankructwa i rozpaczy,postaram się w skrócie uzasadnić i wyjaśnić to co napisałem w tamtym piśmie.
Generalną zasadą istnienia Państwa Polskiego jest oparcie i przestrzeganie Konstytucji R.P przez instytucje do tego powołane i Jego obywateli .Przeżyłem 68 lat,cały czas w Polsce i nigdy nie naruszyłem zasad zawartych w Konstytucji a zgodnie z art.76 Konstytucji RP Władze publiczne mają obowiązek ochrony obywateli przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi. Powinna być ochrona przed fałszywymi informacjami zawartych w reklamach,a informacje powinny być jasne i czytelne także dla tych,którzy nie posiadają wykształcenia prawnego lub specjalistycznego i t. d
Do ochrony obywateli powołane są :Komisja Nadzoru Finansowego, Krajowy Rejestr Sądowy,Prokuratury i Sądy różnych szczebli . Co robiły te wszystkie instytucje gdy oszust działał otwarcie a politycy go promowali ??? Brak słów.Będę walczył o swoje. Na razie kończę,bo słabo piszę, przesyłam pozdrowienia Marek Dukowicz marduk666@vp.pl
PS. Chciałem wkleić zdjęcie prez ydenta Gdańska jak promuje oszusta,ale nie udało się

 

Raport w sprawie Amber Gold przygotowany przez Komitet Stabilności Finansowej jest faktycznie aktem oskarżenia skierowanym przeciwko instytucjom państwa, które zamiast chronić obywateli zgodnie z art. 76 Konstytucji R.P. faktycznie chroniły oszusta-aferzystę. Trudno uwierzyć, że jest to jedynie indywidualna akcja 29-letniego oszusta- aferzysty Marcina Plichty ” szefa” AMBER GOLD.

Polska świętuje uchwalenie Konstytucji, ale państwo nie przestrzega artykułów tam zawartych a zwłaszcza art.76 Konstytucji R.P.

Dlaczego Rząd ,Sejm i Senat nie podejmują działań o powołanie Komisji Śledczej w sprawie afery "AMBER GOLD"???. W aferze tej zostało poszkodowanych kilkanaście tysięcy osób z winy i na skutek niesprawności Państwa. Zgodnie z art. 76 Konstytucji RP Władze publiczne mają obowiązek ochrony obywateli przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi a w tym przypadku mamy ewidentny przykład braku podjęcia działań w porę przez powołane do tego instytucje państwowe takie jak KNF, ABW, Prokuratury, KRS i Sądy.

Politycy budowali zaufanie do oszusta a on hojnie rozdawał nie swoje miliony na cele charytatywne. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz osobiście prosił oszusta o pieniądze na film o Lechu Wałęsie 3 mln, dominikanie dostają 1 mln, ZOO 1,5 mln.
 
Do wylansowania i promocji firmy oszusta-aferzysty włączają się czołowi politycy PO z Pomorza i ochoczo ciągną samolot OLT EXPRES na płycie gdańskiego lotniska należący do „prezesa” Amber Gold.

Jak premier Tusk, prof. Balcerowicz i prezydent Komorowski mogli powiedzieć, że winni są sami sobie poszkodowani, którzy założyli lokaty w AMBER GOLD?
 
Tak powiedzieć poszkodowanym, to jest z ich strony wielkim nietaktem oraz PODŁOŚĆIĄ I NIKCZEMNOŚCIĄ !!! Teraz państwo pierwsze wyciąga rękę po te pieniądze poszkodowanych - pieniądz nie śmierdzi!?
Przecież to właśnie Krajowy Rejestr Sądowy (instytucja państwowa) zarejestrował kryminaliście-oszustowi Plichcie firmę finansową AMBER GOLD a Prokuratury i Sądy zawieszały i umarzały wyroki, aby oszust mógł działać za przyzwoleniem i w majestacie Państwa Polskiego. Tu widać ewidentną w i n ę Państwa Polskiego i Jego niesprawność, a poszkodowani powinni otrzymać zwrot poniesionych strat ze Skarbu Państwa, aby nie przeciągać sprawy do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu.

Chyba Skarb Państwa nie jest taki bogaty aby płacić takie dodatkowe odszkodowania za swoje z a n i e c h a n i e ??? !!! marduk666@vp.pl jeden z poszkodowanych przez Państwo i Amber Gold

http://www.goldenline.pl/forum/3287748/afera-amber-gold-pod-ochrona-panstwa/
niedziela, 23 czerwca 2013
Adam Szydłowski, prezes Zagłębiowskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie, którego od jego krewnych, braci Kaczyńskich

Hallo, magazyn!

Izzy Avraham

Izzy Avraham gefällt dein Pin Adam Szydłowski, prezes Zagłębiowskiego Centrum Kultury ... .

1 like

Adam Szydłowski, prezes Zagłębiowskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie, którego od krewnych, braci Kaczyńskich pinterest.com/pin/4527525687

poniedziałek, 10 czerwca 2013
Podobno katolicki kwartalnik »Fronda« przejmuje nowa ekipa żydowska
 • Stefan Kosiewski Cytat z Terlikowskiego
  "Dzień Judaizmu to dobry moment, by uświadomić sobie, że jako chrześcijanie jesteśmy i musimy być Żydami (w wymiarze najważniejszym, bo duchowym). Zostaliśmy bowiem wszczepieni w Izrael, który pozostaje narodem nie tylko wybranym, ale wręcz stworzonym przez Boga. Dla wierzącego chrześcijanina nie ma i nie może być wątpliwości, że jest on w duchowym wymiarze Żydem. I aby mieć tego świadomość wcale nie trzeba było Soboru Watykańskiego II, bo w podobnym duchu wypowiadał się także (choćby) Pius XI. (...) Wiara Abrahama, Mojżesza, ale także Dawida jest naszą wiarą. I choć różnimy się w wielu kwestiach (powiedzmy otwarcie także absolutnie fundamentalnych) z Żydami wyznawcami judaizmu, to dzielimy z nimi fundamentalne przekonanie, że nasz Bóg jest Bogiem Izraela, a naszą wobec Niego postawą jest wierność i oddanie. I wysławianie Jego Imienia..."
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/tomasz-terlikowski-odchodzi-hipster-prawica-przejm,1,922131,109320781,czytaj.html
 •  
  Zbigniew Łazarewicz Chciałbym,aby nie jeden Polak był tak polski,jak ci Żydzi!!!
  • Stefan Kosiewski Zbigniew Łazarewicz - żydostwo włączyło w skład redakcji FRONDY nieżyjącego od 1985 r. żyda Tyrmanada - czy żyd Łazarewicz też chce, żeby Tyrmand zmarwychwstał jak Łazarz? Głupich żydów należy skierować do Midrasza, albo do psychiatry. Niech się żyd już tu nie dopisuje, jest tyle miejsca na ścianach w prywatnych ubikacjach...
 • Bartłomiej Kurzeja Terlikowska gnida niedouczona

  Stefan Kosiewski @Bartłomiej Kurzeja - (...)ażeby higienistka jeszcze przed lekcjami mogła bystrym wzrokiem wykrywać zza okrągłych okularów w drucianej oprawce wszawicę w masie uczniów, czy to sypiącą się z włosów łupieżem śnieżnym na granatową satynę mundurków szkolnych, czy to paradującą bezczelnie po nie zawsze śnieżnobiałych kołnierzykach ociężale, opitą ludzką krwawicą(...). http://sowa.quicksnake.net/Church-religion/walczyc-z-Kosciolem-przy-pomocy-papieza-20130607-Stefan-Kosiewski-FO190-ZECh-Abp-Michalik
  poniedziałek, 03 czerwca 2013
  Fleming był masonem w stopniu Majster od stołka Loży św. Maria Nr. 2692
  Written by sowa (») today at 16:24 in category judaica
  judaica/poezja-zostanie-klekot.jpg

   Stefan Kosiewski   

  116. Nie może naród żydowski zapomnieć Massady, chociaż to było 2000 lat temu, więc jak Polacy mają zapomnieć ojcu Kaczyńskiego, że dorabiał ideologię marksistowską do zbrodni?

   117.  Czy konsulom o żydowskich nazwiskach płaci się za pracę konsularną (opiekę nad obywatelami RP zamieszkałymi w okręgu konsularnym), czy za odsyłanie do Annasza? Konsul o żydowskim nazwisku Sobczak, albo Ratyński może w konsulacie RP w Kolonii odsyłać izrealskich pobratymców do Kajfasza, natomiast obywateli RP nie ma prawa posyłać do diabła.
    118.   Ukryty żyd Marcin Meller podnosi wrzask w antysemickiej prowokacji jako advokatus diaboli, a Mikołejko pie(.)doli publicznie niestworzone gówna, ażeby Dobro mogło zatriumfować nad ukrytym żydostwem, które ludobójczo wyniszczało Narody Swiata jako żydokomuna a dzisiaj robi to samo jako duszące perfumami Szambo Europy.
  Jak duża jest liczba ludzi śmierdzących bżydko, obżydzających Polakom życie? Takich, jak ukryty żyd Mikołejko robiący za filozofa religii, który własną belką w oku zachodzi Polakom za skórę jak drzazgą, ażeby obżydliwie prowokować do wąchania smrodu ukrytych żydów/ kryptosyjonistów, którzy zatruwają życie swoim, zasymilowanym na dobre w Narodzie Polskim?
  Po co wybżydzają żydy, których stać na kosmetyki, na drugich, takich samych jak oni, a tylko biednych, uczciwych ludzi, którzy czosnkiem i pajęczyną zwalczają od wieków na wschodzie Europy choroby zakaźne, jak Fleming, który patrząc na swoją matkę zlepiającą śliną chleb z pajęczyną w oczyszczające rany mazidle wyekstrahował z niego antybiotyk?
  Czy diabelskie jątrzenie w ranach zasklepionych przed laty na Narodzie Polskim ma prowadzić do odrodzenia w ten sposób miłego Bogu żydowstwa na Ziemiach Polski? http://www.fronda.pl/blogi/sowa/stefan-kosiewski-aforyzmy-w-porzadku-czasu,32103.html  
  W "Newsweeku": Wrzask niedomytych Polaków - obżydliwa prowokacja oświeconego żydostwa   – Wiemy, że znaczna część obywateli się nie myje, ale mamy tyle kompleksów, że musimy stworzyć złudzenie Polaka czystego i schludnego. A jak ktoś to nakłuje, Polak zaczyna wrzeszczeć – mówi prof. Zbigniew Mikołejko, filozof religii.
  https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/561740580533316/
  Fleming war Freimaurer, ab 1925 Meister vom Stuhl der Santa Maria Freimaurer Nummer 2692 und ab 1936 der Misericordia Lodge No. 3286. 1942 wurde er Erster Großschaffner der Vereinigten Großloge von England und ab 1948 deren Großaufseher. Ebenso war er Mitglied der London Scottish Rifles Lodge No. 2319 und erreichte den 30. Grad des Alten und Angenommenen Schottischen Ritus.
  http://sowa.quicksnake.org/judaica/aeby-Dobro-mogo-zatriumfowa-nad-ukrytym-ydostwem-wyekstrahowa-z-niego-antybiotyk
  mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

  Pisz swój dziennik w Internecie