niedziela, 28 lipca 2013
Senatu Bogdan Borusewicz (64 l.) potrafił jednego dnia trzy razy latać na trasie Warszawa - Gdańsk.
Borusewicz na trasie Warszawa - Gdańsk - Warszawa od 2007 r. do stycznia 2013 r. latał 713 razy. Jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały budżet państwa blisko 400 tys. zł. Jak łatwo policzyć, marszałek Senatu na pokładzie samolotu pojawiał się co trzy dni.
Marszałek samolocik latał do Gdańska wyprowadzać psa?

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz (64 l.)

potrafił jednego dnia trzy razy latać na trasie Warszawa - Gdańsk. Mimo zapewnień Kancelarii Senatu, że wszystkie loty związane były z wykonywaniem mandatu senatora, nam udało się ustalić, że polityk w trakcie posiedzenia Senatu leciał do Gdańska tylko po to, żeby załatwiać prywatne sprawy, np. wyprowadzić psa na spacer. http://www.se.pl/multimedia/galeria/106739/bogdan-borusewicz/

Stefan Kosiewski
Udostępniony publicznie  -  23:17
 
...w jednej z telewizji informacyjnych stawiałem pytania, dotyczące sposobów działania mojego współpracownika Bogdana Borusewicza w okresie Strajku Sierpniowego w 1980 roku. Pytałem otwarcie, jak rozumieć jego niektóre niezrozumiałe, niejasne lub nietrafione propozycje działań z tamtego okresu, które walce nie pomagały. Pytałem otwarcie, czy był prowokatorem, agentem czyimś czy może był słaby i nie znał się na rzeczy, ale nie podpowiadałem żadnej odpowiedzi na te pytania.

Nie ja jestem od osądów historycznych i personalnych. I takich sądów i świadectw nikomu wystawiać nie zamierzam. Ja tylko stawiam pytania i oddaję historykom i dziennikarzom do wyjaśniania.

Apeluję o rzetelność informacji i interpretacji. Apeluję do mediów o wspólne uszanowanie dla naszego dziedzictwa i historii Solidarności, bez dzielenia, jątrzenia i szukania błędnych interpretacji i nieprawdziwych intencji.

Lech Wałęsa
http://25lat.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?211034 
mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

Pisz swój dziennik w Internecie