środa, 21 sierpnia 2013
Przewodnicząca żydowskiej wspólnoty w Egipcie, Magda Haroun popiera obalenie demokratycznej władzy
 
      takjaktak takjaktak
 
For the tiny Jewish community in Cairo, the military's removal of the Islamist President Mohamed Morsi and its crackdown on his supporters are cause for hope in a more tolerant Egyptian future.
http://www.jta.org/2013/08/20/news-opinion/israel-middle-east/egyptian-jews-we-support-militarys-fight-against-terrorism

 
 
Magda Haroun, president of the Jewish community in Egypt, (Bassatine News)  Przewodnicząca żydowskiej wspólnoty w Egipcie, 61-letnia Magda Haroun popiera obalenie przez wojsko demokratycznej władzy

"Jestem bardzo dumna z tego, co robię, powiedziała.  Jesteśmy silni ludzie. Jestem bardzo szczęśliwa, że teraz ludzie zamiast mówić o piłce nożnej, rozmawiają o polityce."

Rząd Morsi chciał zmniejszyć dotychczasową pomoc finansową dla społeczności żydowskiej w Egipcie. "To był ruch faszystowski" - mówi Magda Haroun.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,967466,114106280,czytaj.html

czwartek, 15 sierpnia 2013
Jan Kobylański otrzyma rachunek Głównego Urzędu Ceł za Karę nałożoną na Holocher za przemyt żywności

żydowskim zwyczajem na siedząco (a może neokatechumenat klęczy?)
wręczyła urocza jak Esterka Holocher chleb z Polski  przemycony
w samolocie 90-letniemu jubilatowi Kobylańskiemu; z boku spasiony jak biskup, a przecież tylko infułat ks. Skubiś z Niedzieli, który chleba raczej nie zapragnie, bo głupi nie jest i nie będzie za żydów płacił kary, którą jeśli w Polsce Główny Urząd Ceł nie nałoży na Holocher za nielegalny wywóz żywności, to nałoży hiszpański Urząd Celny za przewiezienie przez granice państwowe w Unii Europejskiej środków żywności, bo Naród Polski ma swój rozum, göupi nie jest i wie np., dlaczego nie wolno przewozić przez granice w Europie żadnych środków żywności (ze względu na HIV, którym zaraziła w Gdyni dla pokrycia większą aferą od Amber Gold Tuska, kilkanaście tysięcy  bladych teraz ze strachu o swoje dzieci polityków Platformy Obywatelskiej, PiS-u, mafię, duchownych i ubowców jedna tylko prostytutka) i mają Polacy inne zwyczaje od żydów: chlebem wita w Polsce Gospodarz swoich gości żydowskich, a ksiądz rzymskokatolicki nie miesza się po Magdalence bez wyraźnej potrzeby do brudnej zabawy żydów we fałszywą politykę ubowców !
http://ligon.wordpress.com/2013/08/14/
Polub tę stronę · 5 sierpnia

Na zaproszenie Pana Jana Kobylańskiego, reprezentantka Sekcji Kobiet wzięła udział w Obradach XVIII Walnego Zebrania USOPAŁ, które odbyło się końcem lipca na Teneryfie. Prezes Kobylański otrzymał podziękowania za wsparcie I Kongresu Ruchu Narodowego oraz tradycyjny, polski chleb z rąk naszej reprezentantki
Stefan Kosiewski

taki sam Ruch Narodowy demonstruje rosizm w Soczi

przed igrzyskamiNieudacznik i Prostacznik – o dwóch takich, co mają zadanie puścić parę w gwizdek: Kaczyński i Duda

Geschrieben von sowa (») heute in der Kategorie Protestbewegung, gelesen: 28x
basel/ipp-klekot.jpg
 …

 (...)  No i kogo, proszę Szanownego Państwa nie było w tym roku na tej Tenerifie na zaproszenie Jana Kobylańskiego dla uczczenia jego 90 rocznicy urodzin oraz dla wykazania jedności politycznej z narodem Mundka Kaczyńskiego i narodem wszystkich Suskich, Susów i Słodkich, Cukierników i Zukermanów?  Nie było ojca Tadeusza Rydzyka, który latał do Ameryki Południowej, kiedy jeszcze nie była sprawa zbyt szemrana.

Ale był w tym roku za to znowu Ksiądz Infułat Ireneusz Skubiś, redaktor naczelny „Niedzieli”. Był reżyser Poręba jako osoba polityczna (Poręba to także miasto koło Zawiercia, potentat w produkcji obrabiarek jeszcze za Gomułki) i był prof. Ryszard Bender jako były członek PAX-u Piaseckiego, potem PZKS-u Zabłockiego i innych ugrupowań reżimowych, żydokatolicki poseł w PRL-u.

Wyjaśnijmy, (Mosze) w tym miejscu dla mniej zainteresowanych w geografii politycznej świata, że Tenerifa nie leży bynajmniej w Ameryce Południowej, ale jest wyspa leżąca terytorialnie w tej samej Unii Europejskiej co Wołomin a także Ossów, pod którym poległ chwalebnie nie tylko śp. kapelan Skorupka. 

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci...

Na tej to Wyspie Kanaryjskiej mówi się oficjalnie po hiszpańsku w urzędach, zaś nieoficjalnie i prywatnie po domach tak, jak tylko ktoś może i potrafii, a zwraca się każdy do każdego w której tylko chce osobie. Nie wchodząc w szczegóły bredni wygłaszanych tam w bieżącym roku na tej samej zasadzie, na której dorastający chłopcy onanizują się wspólnie w krzakach dla wykazania sobie nawzajem swojej męskości, tzn. zdolności reprodukcyjnych, przez taką to właśnie grupkę wzajemnej adoracji ludzi, którzy chcieliby chętnie robić w Polsce za polityków, a jeszcze chętniej na etatach posłów narodowych; powiedzmy od razu, że Michnika i Urbana na tym sabacie nie było, ale kogo tam nie było na tej Teneryfie? Mój, Mosze!  

Za Polaka i za Ruch Narodowy Kaczyńskiego robił tam Ozjasz Goldberg (Janusz Korwin-Mikke) na równi ze Zawiszą (rodzaj męski, od imienia nazwisko żydowskie tak samo, jak Jurek, Hanuka; ten Zawisza) i Winnicki (od miasta Winnica, Modzież Wszechpolska  Giertycha, co obecnie broni dla pieniędzy uboju rytualnego w interesie europejskiego żydostwa).

Tam był jeszcze Michalkiewicz (od Michała, były wiceprezes prokapitalistycznej,  skrajnie przemądrzałych partyjnych z Unii Polityki Nieralnej), tam była Locher, nie Holocher (przewodnicząca sekcji kobiet Ruchu Narodowego Holochera...,

http://sowa.quicksnake.org/Tradycja/Z-orderami-przed-wyborami-FO221-cum-Assumptio-Beatae-Mariae-Virginis-in-coelum-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZRdetabuizacji

niedziela, 04 sierpnia 2013
Kawa, czy... na senatora?
02-08-2013 Rozmawiajmy o Podkarpaciu:

W dzisiejsze przedpołudnie na spotkaniu z dziennikarzami zaapelowałem o zorganizowanie merytorycznej debaty dotyczącej realnych problemów Podkarpacia, a zwłaszcza okręgu nr 55.

Jednocześnie zwróciłem się listownie do wszystkich kandydatów ubiegających się o mandat Senatora RP o udział w tej debacie. Chciałbym, aby kampania wyborcza była merytorycznym dialogiem, a nie widowiskiem politycznym.  http://mariuszkawa.pl/p/aktualnosci

Liczę na poważne potraktowanie obu apeli- zarówno przez media, jak i moich kontrkandydatów. Chciałbym, aby taka debata odbyła się przed 7 września. Byłaby to znakomita okazja, aby wyborcy poznali naszego poglądy i 8 września przy urnach dokonali słusznego wyboru. 
mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

Pisz swój dziennik w Internecie