wtorek, 12 lipca 2016
wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda jako fundator i prezes fundacji WatchHealtCar rzekomo nic nie zarobił, to po co to robił?

CBA podjęło decyzję o kontroli ośw.majątkowych wicemin. zdrowia Krzysztofa Łandy. bada ograniczenia wynikające z ustawy antykorupcyjnej Retweets 7 Gefällt 14

( ...)Migalski robił w telewizji za socjologa wyuczonego przez docenta Gabriela Krausa, którego wypromowałem własnym piórem przed stanem wojennym na wielkiego działacza  Solidarności Sląsko-Dąbrowskiej (drugiego członka dwuosobowego zespołu ds. humanizacji pracy,

obok młodego wówczas lekarza, Andrzeja Sośnierza, potem aktywnego na rynku farmaceutyków żydoskich w Polsce); patrz: Samobójstwo na raty. Solidarność Jastrzębie, nr 30, 1 grudnia 1981. 

QR code for this recording:

 https://shoudio.com/user/sowa/status/17243 

3.1. Ten Migalski bajaniem o boskiej wszechmocy socjologii, kazuistyką oszukańczą ogłupił kolegów, że dali mu i robił potem za europosła z Katowic; dzisiaj ze sondażami nie ma już nic wspólnego, biernie, ani czynnie. Wspominam zaś o nim tylko dlatego, że kręcił coś z wcześniejszym najmłodszym wojewodą w Polsce, Pietrzykowskim, jak obecnie robi za najmłodszego marszałka sejmiku Jarubas. 

3.2. Pietrzykowski nie odpowiedział na mój wniosek w 2006 r. o ustanowienie przez Wojewodę Sląskiego razem z Arcybiskupem Katowic (Skworc, TW Dąbrowski) Funduszu Zadośćuczynienia, żeby nie musiały żydowiny ( w rozumieniu barokowego Poety Polski Wacława Potockiego) okazywać miłosierdzia w stosunku do osieroconych rodzin Polaków zamordowanych w stanie wojennym na terenie kopalni Wujek(...
) 

http://sowa.quicksnake.org/Tradycja/Kandydat-PKN6-von-Stefan-Kosiewski-PDO84-CANTO-CDLXIII

 

 

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów
7 godz. ·

Galperyn, który nie brał udziału w Powstaniu żydowskim 1943 r., bo był za młody (miał 10 lat), ale rok później trafiony przypadkiem bombą po aryjskiej http://sowa.quicksnake.org/judaica
stronie powstańczej Warszawy robi dzisiaj za szefa Armii Krajowej, który jest za stary, żeby odpowiadać za ohydną, antypolską współpracę ze żydoubowcami:
"...Obżydzenie. Nie wiem, jak można łączyć ofiary katastrofy lotniczej z tymi, którzy ginęli w walce z wrogiem. Bardzo mi się to nie podoba, to bżydkie jest..."

87-letni weteran Powstania Warszawskiego: "Gdy słyszę, że polegli w Smoleńsku, czuję obrzydzenie"
O zamieszaniu wokół obchodów 72-ej rocznicy obchodów Powstania Warszawskiego chcieliśmy porozmawiać z generałem Zbigniewem Ściborem…
natemat.pl https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/941028069339093
http://sowa2.quicksnake.net/job/Korupcyjna-sitwa-PDO359-Kaczynskiego-w-Ministerstwie-Zdrowia-PDO84-Lekarstwa-na-raka-10-krotnie-drozsze-a-wiceminister-Landa-nadal-na-wolnosci-PKN6-ZR-CANTO-CDLXIII
niedziela, 19 czerwca 2016
żyd Sułek wypłacił sobie premię z pieniędzy przyznanych przez RFN na odszkodowania dla polskich robotników przymusowych

 http://rpo.blox.pl/html/1310721.html

  ----- Original Message -----
From: Kultur
Sent: Wednesday, February 21, 2007 9:00 AM
Subject: sowa magazyn europejski czy zloczyncy zydokomunistyczni: Parys i Sulek oddali pieniadze, które były dla Polaków?

kiedy zostanie pozytywnie załatwiony wniosek mojego zmarłego Ojca?

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich

http://rpo.blox.pl/html/1310721.html

https://gloria.tv/audio/5KvpS32jY5zP3tUSkXP7AMgfq

----- Original Message ----- 

From: "Informacja FPNP" <informacja@fpnp.pl>
Sent: Wednesday, February 21, 2007 8:39 AM
Subject: WAżne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>
> Proszę nie przysyłać wiadomosci na adres informacja@fpnp.pl

>
>
>

 http://groups.google.com/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/6d7427c29152e562?hl=pl

 

magazyn europejski
czy zloczyncy zydokomunistyczni: Parys i Sulek oddali pieniadze, które były dla Polaków?

Link Skomentuj »

Blog bezprawnie zablokowany przez admina AGORA SA. 

http://rpo.blox.pl/htmlAktualności

Stefan Hambura
17 czerwca o 17:31 ·
Twitter
·
 

Retweeted Marion Brandt (@MarionBrandt7):

Polski negocjator Traktatu: Prawa Polaków w Niemczech padły ofiarą wielkiej polityki https://t.co/HpYQsbi97q przez @dw_polski

Polski negocjator Traktatu: Prawa Polaków w Niemczech padły ofiarą wielkiej polityki | Polska i...
Polska powinna podpisać porozumienie z Niemcami rozszerzające prawa Polaków w Niemczech – uważa Jerzy Sułek*. Traktat dobrosąsiedzki odegrał pozytywną…
dw.com/p/1J8dT?tw|Od: Deutsche Welle (www.dw.com)
 
Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski Nie było polskich negocjatorów, Szymon Schimel, żydomason znany jako Skubiszewski Krzysztof robił za elite żydokatolika Mazowieckiego http://www.aferyprawa.eu/.../POLAKU-SPRAWDZ-NA-KOGO...
Aferyprawa - POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! -…
aferyprawa.eu|Od: Aferyprawa.com Przed chwilą

Czy Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie oszukiwała poszkodowanych?

- Władze fundacji odpowiadającej za pomoc dla ofiar II wojny światowej wypłaciły sobie dziesiątki tysięcy złotych nagród. Chodzi o Fundację Polsko-Niemieckie Pojednanie, która pomaga byłym robotnikom przymusowym, a której prezes  prof. Jerzy Sułek otrzymał w ostatnich latach ponad 100 tysięcy złotych jako nagrody. 

Fundację nadzoruje polski rząd, a środki na wypłatę odszkodowań przekazały jej władze Niemiec i Austrii.
"Rzeczpospolita" ustaliła, że przez ostatnie dwa lata mnóstwo pieniędzy powędrowało nie do ofiar wojny, lecz do kieszeni prezesów fundacji. A to wszystko pod okiem kolejnych rządów.
Kluczową osobą w tej opowieści jest szef fundacji, prof. Jerzy Sułek, wieloletni dyplomata PRL. Fundacją kieruje od paĽdziernika 2001 r. Trafił tu za czasów rządu Leszka Millera. 
To Sułek wespół z sekretarzem fundacji Januszem Drapem decydują o wszystkim w Polsko-Niemieckim Pojednaniu. Podejmują także te najważniejsze decyzje finansowe.
Udało im się wspólnie doprowadzić do zmian w regulaminie wynagradzania władz fundacji. Wprowadzono zasadę, że członkom zarządu przysługują roczne nagrody w wysokości do trzech pensji, którą została zatwierdzona przez Ministerstwo Skarbu Państwa. I zarabiają całkiem sporo np. prezes Sułek dostaje ok. 14 tys. zł miesięcznie. Dodatkowo w ciągu ostatnich dwóch lat oprócz pensji otrzymał nagrody roczne w łącznej kwocie ok. 56 tys. zł! Pozostali członkowie zarządu fundacji -Andrzej Chmielarz oraz Janusz Drap - zainkasowali po ponad 20 tys. zł.

To nie jedyne pieniądze, które trafiły do członków władz Polsko-Niemieckiego Pojednania. Profesor Sułek zainkasował premię jubileuszową za 40 lat pracy - kolejne 56 tys. zł. Dostał ją... wstecznie, bo gdy zaczął obowiązywać regulamin, Sułek miał 42-letni staż pracy. Ile dokładnie prezesi fundacji zainkasowali pieniędzy przez ostatnie lata - nie wiadomo. Fundacja odmówiła "Rzeczpospolitej" informacji na ten temat.

Nie byłoby afery, gdyby stowarzyszenie pracowało z korzyścią dla poszkodowanych, ale jest wiele skarg i wszystko wskazuje, że swoje premie (podobnie jak w ZUS-ie) urzędnicy dostają kosztem wykiwania  starych, często niedołężnych, poszkodowanych historią i czasem obywateli - i to wszystko pod okiem
kolejnych rządów. Ile dokładnie prezesi fundacji zainkasowali pieniędzy przez ostatnie lata - nie wiadomo. Fundacja odmówiła "Rzeczpospolitej" informacji na ten temat. 

W tą aferę jest też zamieszany Rzecznik Praw Obywatelskich Andrzej Zoll, który był informowany o niekorzystnej dla poszkodowanych stawce przeliczeniowej - np. za jedną markę fundacja płaciła 1zł, były przyznawane śmieszne odszkodowania w granicach 500-1000zł.w dodatku płacone w ratach.
To wyjaśnia skąd  urzędnicy mieli tyle kasy na wypłaty swoich wynagrodzeń, premii i wiele ekstrawaganckich pomysłów uprzyjemnienia sobie czasu. 

Nagrody w fundacji: Premier oczekuje wyjaśnień
Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział, że "lada moment" minister Skarbu Państwa podejmie decyzje w sprawie ewentualnych zmian w Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie.
Premier oczekuje też, by sprawą pobierania nagród pieniężnych przez władze Fundacji zajęła się prokuratura.

Premier Marcinkiewicz odpowiedział, że w działalności  fundacji będą zmiany.
"Ta sytuacja w Fundacji jest nam znana. Minister Skarbu Państwa będzie podejmował w tej sprawie decyzje lada moment" - podkreślił premier na konferencji w warszawskim Centrum Onkologii.
Wcześniej w radiowej Trójce premier powiedział, że sprawą zajmie się również prokuratura.
"Bo to jest fundacja, która dla Polski i Niemiec jest fundacją niezmiernie ważną. Ale jej działalność nie może polegać na wypłacaniu sobie nagród. Ta fundacja i jej działalność w ostatnich miesiącach była w gruncie rzeczy uśpiona, a nagrody nie były uśpione" - zaznaczył.
Zdaniem premiera, w sytuacji "z jaką mamy dziś do czynienia, niezbędne są zmiany".
Pytany, czy zmianą ma być odwołanie zarządu fundacji, premier odpowiedział, że "niezbędne są zmiany".
"Tu są decyzje ministra Skarbu Państwa. Jako premier nie wtrącam się w tę działalność. To nie są moje decyzje" - zaznaczył Marcinkiewicz. Zaznaczył, że należy zmienić regulamin fundacji.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes fundacji prof. Jerzy Sulek odpowiadał na zarzuty niegospodaroności. Potwierdził, że fundacja musi oddać Austriakom 400 - 500 tys. euro przeznaczonych na pomoc dla ofiar nazizmu.  To cześć pieniędzy, które Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie dostała z Wiednia na wypłatę świadczeń dla ofiar nazizmu. 
- Przeciągają się sprawy sądowe spadkobierców ofiar. Nie możemy zdobyć wszystkich oświadczeń, że po wypłacie ofiary lub ich spadkobiercy nie będą już domagać się pieniędzy od Austriaków. Chodzi o kilkaset spraw - tłumaczy prof. Sulek.
Fundacja w Austrii, która przekazała pieniądze Polakom, rozwiązuje się z końcem roku i żąda zwrotu nierozliczonych pieniędzy. 

Dziennikarze usiłowali też wyjaśnić, w jakim celu powstała niezależna od rządu organizacja - Polska Unia Ofiar Nazizmu (PUON). Na jej działania publiczna Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie przekazała kilkaset tysięcy złotych. Z kwot przekazanych przez fundacje PUON potrąca sobie 5% na "koszty administracyjne" (czytaj: własne?)Wyjaśniał też, dlaczego od stycznia 2003 r. dostał 100 tys. złotych nagród: rocznych i jubileuszowej. Jego zdaniem była to premia za kwalifikacje. - Ja tylko skorzystałem z zapisów kontraktu z ministrem skarbu. To on, tworząc regulamin wynagradzania, przyznał mi te nagrody - mówił Sulek. 

Na konferencji towarzyszyli mu kombatanci i byli więĽniowie obozów hitlerowskich. On sam pokazywał order od władz austriackich. - To, że dostaje premie, nie wpływa na pomoc dla ofiar nazizmu. Sugestia, że je okradłem, jest oszczerstwem. Prawie na pewno złoże doniesienie do prokuratury na autora artykułu Rzeczpospolitej - grzmiał Sulek. 
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051207/kraj/kraj_a_3.html
Wystarczy wejść na internetową stronę Fundacji, aby wszystko było jasne. Za działanie Fundacji odpowiada Rada Fundacji, której członków wyznacza fundator-ze strony polskiej Skarb Państwa, a więc Rząd RP. Rada Fundacji rozlicza działania trzyosobowego Zarządu Fundacji. A więc za tą skandaliczną sytuację odpowiedzialne są wszystkie rządy od momentu utworzenia fundacji. Skandal z tą fundacją jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, gdyż przytłaczająca większość fundacji i organizacji pozarządowych sponsorowanych z budżetu państwa lub przez samorządy to po prostu pijawki, wysysajace pieniądze podatników, o ile nie pralnie brudnych pieniędzy.
Podejrzewam nie mniejszy szok opinii publicznej, gdy ujawni się uposażenia etatowych pracowników Stowarzyszenia ,,Wspólnota Polska" na ten przykład !!! Zarząd Fundacji

prof. dr hab. Jerzy Sułek - Przewodniczący 
dr Andrzej Chmielarz - Wiceprzewodniczący 
Janusz Drap - Sekretarz 

Rada Fundacji 
Adam Dec - Przewodniczący 
Stefan Kozłowski - Wiceprzewodniczący 
Tomasz Miedziński - Wiceprzewodniczący 
Marian Nawrocki - Wiceprzewodniczący 
Andrzej Grabowski - Sekretarz Generalny 
Józef Antoni Haber - Członek Prezydium 
Edward Balawejder 
ks. Jan Hause 
Tadeusz Iwiński 
Johannes Bauch (przedstawiciel rządu RFN) 
August Kowalczyk 
Hanna Kulicka 
Zdzisław Lichtarski 
Czesław Madajczyk 
Lech Mróz 
Daria Nałęcz 
Mirosław Olejniczak 
Andrzej PrzewoĽnik 
Janusz Skolimowski 
Stanisław Stankiewicz 
Jan Turski 
Maria Wardzyńska 
Leszek Żukowski 
to tyle o personaliach Listy od czytelników, czyli jak działa fundacja.Komisja ds. pomocy humanitarno-socjalnej Fundacji Polsko Niemieckie Pojednanie przyznaje osobom poszkodowanym przez III Rzeszę zasiłki w wysokości 500 do 1000 zł. Otóż, tryb wypłacania przyznanych zasiłków jest taki, aby pewnej części Poszkodowanym te zasiłki przepadły. Poszkodowany , który ma np. 90 lat, otrzymuje zawiadomienie , że może zrealizować pobranie zasiłku osobiście, w dowolnym oddziale PKO BP w ciagu 15 dni. Jeśli tego nie uczyni dostaje kolejne zawiadomienie listem poleconym. Ma czas na realizację 3 miesiące, a jeśli tego nie uczyni zasiłek przechodzi na innego wnioskodawcę. 
Ale jest też UDOGODNIENIE odbioru zasiłku -odbiór może zrealizować pełnomocnik z notarialnie poświadczonym podpisem. Proszę sobie wyobrazić ułomnego staruszka, mieszkającego w jakiejś wiosce, który ma się udać z pełnomocnikiem do kancelarii notarialnej oddalonej np.50 km!!! 
Czyż świadczenia nie można w takiej sytuacji wysłać przekazem pocztowym jak to czyni ZUS czy Urząd Skarbowy ? 
Wygląda na to, ze chodzi o to, aby zasiłki przepadały na rzecz kolejnych premii dla zarządy i pracowników fundacji. 
Skandal, skandal, a być może ciąg dalszy afery. 
Wszystko się zgadza, ale to jeszcze nie koniec "ułatwień". 
Z tym pełnomocnictwem , dowodem osobistym osoby, która Ci go udzieliła i własnym, musisz się zgłosić do placówki PKO BP (zaznaczam, że nie wszystkie placówki są uprawnione do wypłacania odszkodowań). 
Tam pani kseruje te wszystkie dokumenty,(...)

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
RPO-517881-XII/O5/en
Pani mgr Elżbieta Nuszkiewicz-Hubert

Szanowna Pani,
dziękuję uprzejmie za zainteresowanie się sprawą wypłaty dla mojej mamy, wdowy po Władysławie Kosiewskim zmarłym 20.08.1995 r. w Czeladzi (świadectwo zgonu tu) za niewolniczą pracę w Rzeszy.
Wyjaśniam, że po wypłatę za niewolniczą pracę mojego ojca na rzecz III Rzeszy zwróciłem się do władz RFN na długo przedtem, zanim premier Jan Krzysztof Bielecki i minister Krzysztof Skubiszewski zechcieli w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej podpisać 17.6.1991 r. traktat między RFN a RP, w którym nie uwzględniono odpowiednio sprawy odszkodowań ze strony Niemiec dla Polaków, którzy tak jak mój ojciec zmuszeni zostali wykonywać przymusowe prace niewolnicze na rzecz Rzeszy.

Ustanowione w Polsce do załatwiania spraw osób poszkodowanych przez Rzeszę niemiecką stowarzyszenia i fundacje nie pracują tak jak należy. Ostatni prezes Fundacji "Polsko-Niemieckie Pojednanie" Jan PARYS odszedł z pracy w atmosferze kryminalnego skandalu finansowego.
Minister Skarbu odwołał Jana Parysa, wiceprzewodniczącego oraz sekretarza Andrzeja Tłomackiego z funkcji jakie pełnili w Fundacji "Polsko - Niemieckie Pojednanie". Decyzja ta ma związek z informacją Najwyższej Izby Kontroli o tym, że Zarząd Fundacji przyznał sobie bezprawnie premie kwartalne w latach 1998-2000. Obecny prezes Fundacji Jerzy Sułek zwrócił się do członków Zarządu o zwrot pobranych premii.
Fundacja postanowiła wystąpić do sądu w sprawie niesłusznie pobranych premii przez byłych członków Zarządu. Dwaj pozostali członkowie postanowili zwrócić pieniądze Fundacji.
Pan Profesor Sułek nie podał jeszcze do wiadomości publicznej, jaki skutek prawny miało przywłaszczenie sobie przez Jana PARYSA pieniędzy z ogólnej sumy pieniędzy oddanych do dyspozycji fundacji na cele statutowe.
Czy fundacja wystąpiła już do sądu i czy Jan PARYS został skazany oraz czy odebrano od niego zagarnięte mienie fundacji, z którego można było zadośćuczynić złu wyrządzonemu na polskich ofiarach pracy przymusowej w Rzeszy.
Uprzejmie proszę o skierowanie do Pana Prof. Jerzego Sułka zapytania, czy w sprawozdaniu z działalności fundacji, przyjętym 4 marca 2005, a zatwierdzonym 18 marca, w części VI. Zatrudnienie i wynagrodzenia - uwzględnione zostały kwoty zawłaszczone przez poprzedni zarząd fundacji?
Wyjaśniam, że przy składaniu wniosku w imieniu mojego ojca miałem wątpliwą przyjemność konfrontacji z UB-eckimi manierami pracowników tzw. organizacji osób poszkodowanych przez III Rzeszę, w Czeladzi i w Sosnowcu. Ojciec mój, który był w 1945 r. aresztowany przez UB i skazany na karę więzienia, którą odbył, nie zabiegał o pieniądze od Niemców, które miałby otrzymać za pośrednictwem swoich drugich prześladowców.
Nie mając emocjonalnego stosunku do komunistycznych złoczyńców uprzejmie proszę o skierowanie zapytania do Pana Prof. Sułka, czy byly prezes fundacji Jan PARYS oddał już te kilkadziesiąt tysięcy złotych, które powinny wystarczyć na załatwienie kilkunastu, a może i kilkudziesięciu Polaków poszkodowanych przez III Rzeszę niemiecką.

Załączam pismo, które otrzymałem w tej sprawie z datą 13.09.1990 od Federalnego Ministra Finansów.
Z szacunkiem
Stefan Kosiewski,
Frankfurt nad Menem, 3.12.2005
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Czy-Fundacji-Polsko-Niemieckie-Pojednanie-oszukiwala-poszkodowanych-Wladze-fundacji-odpowiadajacej-za-pomoc-dla-ofiar-II-wojny-swiatowej-wyplacily-sobie-dziesiatki-tysiecy-zlotych-nagrod-859
poniedziałek, 09 maja 2016
Prokurator Generalny RP dostał nazwy spółek, imiona i nazwiska dyrektorów, udziałowców i tych, którzy się nachapali zagrabionym

Klicks
593
mysowa
        

Panama-Pampers-Poland PDO314 Uciekinierzy o żydowskich nazwiskach FO von Stefan Kosiewski ZECh ZR CANTO DCCV

Amoris Laetitia Bergoglio w Roku Miłosierdzia dla żydów i pedałów z pogwałceniem Kościoła św. i Rodziny sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/Panama-Pampers-…


APARTHEID PDO272 Rasizm syjonistyczny System III RP ZR FO von Stefan Kosiewski ZECh 20160510 Magazyn Europe... by SOWA magazyn europejski


Domagamy się powołania w Sejmie RP specjalnej komisji śledczej Panama-Pampers-Poland do zbadania faktów istnienia tajnych firm i kont Leszka Balcerowicza i innych uciekinierów żydoskich z kasą, nieopodarkowanymi w Polsce dochodami z szabru, tzw. prywatyzacji majątku Narodu Polskiego bowiem Polacy są szlachetni, jak powiada Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Episkopatu Pńolski, co może zapowiadać rewizję stosunku Kościoła św. do szatańskiej współpracy Glempa i Wojtyły z Jaruzelskim i Kiszczakiem a także o Marii Skłodowskiej Curie, którą żydy z Ruchu Młodej Polski Jana Marii Rokity chciałyby wciągnąć obżydliwie w sianie nienawiści między narodami w roku jubileuszu 25-lecia traktatu zwanego przez Polaków w Niemczech traktatem Szymon Schimela na cześć żydomasona Skubiszewskiego magazyneuropejski.typepad.com/blog/2016/04/


żydostwo powiązane geograficznie z Polską:

onet.pl Po wybraniu Polski z listy otrzymujemy 161 firm offshore (offshore entities) w kategorii "powiązane z Polską" (linked to Poland), 146 osób zaangażowanych w firmy offshore (officers), 17 pośredników (intermediaries) i 136 adresów.


rp.pl W przypadku ponad 100 firm z rajów podatkowych tropy mają prowadzić do właścicieli w Polsce.

REDAKCJA POLECA
09.05.2016
"Panama Papers" dostępne w internecie

Rozwiązał się problem dostępu do dokumentów z afery Panama Papers, które interesują także naszych prokuratorów badających polski wątek....  http://www.rp.pl/Sadownictwo/305099871-Panama-Papers-w-sieci.html

 

Publikacja ma formę bazy danych (https://offshoreleaks.icij.org) z możliwością łatwego przeszukiwania. ICIJ zastrzega na swej stronie internetowej, że firmy offshore mogą służyć działalności zgodnej z prawem. "Nie zamierzamy sugerować, ani implikować, że którekolwiek z osób, firm lub innych podmiotów zawartych w bazie ICIJ (...) złamały prawo lub działały niestosownie" - podkreślono.

 

Paweł Piskorski

Mariusz Walter

Marek Profus

tłumaczą, że założyli spółki zgodne z prawem

obowiązującym w Panamie

Panama-Pampers-Poland PDO314 Uciekinierzy o żydowskich nazwiskach FO von Stefan Kosiewski ZECh ZR CANTO DCCV

Geschrieben von sowa (») 9. 4. in der Kategorie Protestbewegung, gelesen: 168x

Radio: https://gloria.tv/audio/LeteFnStmP6  
protest/koles-z-magdalenki-wychodzi.jpg

 1. Amoris Laetitia Bergoglio w Roku Miłosierdzia dla żydów i pedałów z pogwałceniem Kościoła św. i Rodziny    http://magazyneuropejski.typepad.com/blog/2016/04


https://www.reverbnation.com/play_now/25400581

Jan Maria Rokita RATUJCIE MNIE w niemieckim samolocie 11.2.2009 | SOWA reverbnation.com 1 min  https://www.reverbnation.com/sowa

Stefan Kosiewski  POLEN kwi 08, 2016
Uciekinierzy o żydowskich nazwiskach w Niemczech (m.in. Radomski), którzy nie wpadli na pomysł, żeby uczciwie zapłacić podatek w kraju zamieszkania, jak Bóg przykazał, ani nie uciekli z lewą kasą (jak Baksik z Gąsiorowskim, Jędruch itd.) do Izraela, gdzie premier Benjamin Netanjahu nie ma za co utrzymać bezrobotnych Palestyńczyków, obżydliwe, niespotykane żydostwo ksenofobiczne, jak Balcerowicz, Palikot, Piskorski, które nie rozumie, że Polska nie ma za co kupić pocisków do samolotów F-16, kupionych tak perfidnie od Obamy, których Minister żydoski Macierewicz trzyma w tajemnicy obu rękami i pilnuje, jak posrany spodni od munduru, żeby Wojsku Polskiemu nie spadły z dupy, jak samoloty z nieba, gdyby dzieci z procy ostrzelały, jak Dawid, musi być wezwane przez Prokuraturę na przesłuchanie i przez Agencję Kontrwywiadu Przestępstw Podatkowych, zaś Prokurator Generalny ma niezwłocznie opublikować pełną listę nazwisk oszustów, Listę Ziobro, w związku z aferą PANAMA-PAMPERS-POLAND, którą musi się SEJM zająć, bo narut nie wy3ma i dojdzie do rozpuku

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2016/04/domagamy-sie-powoania-w-sejmie-rp.html

job.blox.pl opublikować pełną listę nazwisk oszustów, Listę Ziobro, w ...
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/Wa94h8Xdsxw sobota, 09 kwietnia 2016, kultur poleć znajomemu » śledź komentarze (rss) »  

http://job.blox.pl/2016/04/opublikowac-pelna-liste-nazwisk-oszustow-Liste.html

Ein Foto in Flickr

https://gloria.tv/audio/LeteFnStmP6

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

   przedszkole oddali na burdel    photosetEin Foto in Flickr

http://sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/Panama-Pampers-Poland-PDO314-Uciekinierzy-o-ydowskich-nazwiskach-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-ZR-CANTO-DCCV

 

https://twitter.com/sowa/status/729842477524496384

 

 Antychryst PDO 238

Abp Goclowski FO 217

von Stefan Kosiewski ZECh Abp Michalik Przeciwko

Nauce Jezusa

w Kazaniu Na Gorze ZR 20160503

Magazyn Europejski SOWA

 

 

Published May 3, 2016

   [archiveorg AntychrystPDO238AbpGoclowskiFO217VonStefanKosiewskiZEChAbpMichalikPrzeciwkoNauce width=640 height=140 frameborder=0 webkitallowfullscreen=true mozallowfullscreen=true]

środa, 23 marca 2016
Pięknego, Dobrego Dnia, Szanowny Panie Steingart HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski SZAMES do świeczki 5 i 6

 Płace mgra Mateusza Morawieckiego w banku rosły, bo tak zarządzał sobie od 2007 r. szef banku, którego straty rosną HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski świeczki 5., 6.

Centrum Drogi Mlecznej
 
Centrum Drogi Mlecznej 18 Std.
magazyn europejski
18 Std. Gepinnt auf DZIEN KOBIET

https://de.pinterest.com/pin/557883472572388042/

Recovery2

 

 http://static3.bzwbk.pl/asset/e/n/g/eng-BZ-WBK-Group-1-3Q2015-2015-10-29_58961.pdf

 

                                                                                            Ile zarabiają bankierzy?

 

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/ile-zarabiaja-bankierzy/3qzs6b IAR dzisiaj 07:02

 Pierwsze miejsce zajmuje prezes banku Pekao Luigi Lovaglio, który zarobił w zeszłym roku ponad 13 milionów 200 tysięcy złotych brutto. Drugi jest prezes Banku Handlowego Sławomir Sikora - 6 milionów 400 tysięcy złotych - a trzeci prezes Banku Handlowego Richard Gaskin - niecałe sześć milionów.

 Gazeta zauważa, że "płace w zarządach wzrosły, choć większość banków zanotowała spadek zysku, a niektóre nawet stratę". Jest to możliwe, gdyż w zeszłym roku banki wypłacały premie za dobre wyniki w 2014 roku, a nawet za lata wcześniejsze.

Cały artykuł w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Zarządy instytucji finansowych, notowanych na warszawskiej giełdzie, zarobiły w ubiegłym roku ponad 217 milionów złotych - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". To o 10 procent więcej, niż w 2014 roku.  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/ile-zarabiaja-bankierzy/3qzs6b 

z rękami w kieszeniach:

wikipedia
         Mateusz Jakub Morawiecki (* 20. Juni 1968 in Breslau) ist seit 2015 Stellvertretender Ministerpräsident Polens und Minister für wirtschaftliche Entwicklung. Der frühere Manager und Banker leitete als Vorstandsvorsitzender die Bank Zachodni WBK. Er ist der Sohn von Kornel Morawiecki.

Od maja 2007 mgr Mateusz Morawiecki był szefem Zarządu Bank Zachodni WBK

trzeciego pod względem wielkości banku w Polsce 

We wrześniu 2010 Banco Santander posiadał 70 proc. akcji  Banku Zachodniego WBK

W lutym 201o Morawiecki dokonał fuzji Banku Zachodniego WBK z Kredyt Bank (belgijska KBC Group); początkowo Banco Santander 76,5 %, KBC Group z 16,4 %, inwestorzy mniejszościowi 7,1 %. Przy czym  KBC Group zgłosił zamiar sprzedania swoich udziałów.

https://de.wikipedia.org/wiki/Bank_Zachodni_WBK

syn Kornela Morawieckiego wygasza za Naimskiego to, co jest do wygaszenia po zastrzeleniu premiera Wilczka

OSTATNIE DZIAŁANIA
https://twitter.com/sowa/status/668040402390392832

Stefan Kosiewski

5 min
Dlaczego syn Kornela Morawieckiego wygasza za Naimskiego to, co jest do wygaszenia po zastrzeleniu premiera Wilczka w środę, 30 kwietnia 2015 przed jednym z bloków na Saskiej Kępie?

i z Ministerstwo Energetyki robi Ministerstwo Rozwoju dla picu rezygnując z gigantycznych zarobków prezesa banku - 3,5 mln złotych rocznie?
http://sowa.blog.quicksnake.pl/…/SKOK-na-spolki-SKARBU-PANS…


Czy Piotr Naimski, mąż Naimskiej, szamesa, wygaszaczki amerykańskiej Kasy wygasi w rządzie Beaty Szydo z Brzeszcze Ministerstwo Energetyki? http://sowa.blogg.de/tag/piotr-naimski/

Ma stanąć na czele resortu, którego... jeszcze nie ma. Nowy minister rozkręcił bank BZ WBK,...
Mateusz Morawiecki to nowy minister w rządzie PiS. Ma stanąć na czele resortu, który tak naprawdę jeszcze nie istnieje, i zarządzać pieniędzmi, których też…
pieniadze.gazeta.pl

 Kornel Morawiecki: Rządza ci, co mają pieniądze i siłę (syn Mateusz Morawiecki, bankowiec w rządzie Szydło). Czyja Polska ma być? Kogo? Polska nie tylko dla Polaków!


Kornel Morawiecki: Rządza ci, co mają pieniądze i siłę (syn Mateusz Morawiecki, bankowiec w rządzie Szydło). Czyja Polska ma być? Kogo? Polska nie tylko dla Polaków! Tak zdolnego nie było jeszcze w polityce: bez nepotyzmu, kumoterstwa do rządu z nadania Kaczyńskiego dostał się syn Morawieckiego, solidarnie walczący z Kornelem, odznaczony orderem za to. Trzy lata po Magdalence absolwent historii, tuż pod nosem ubecji, ze śpiewem na tajnych kupletach walczący i studiujący zarazem bohater z urodą bruneta (pewnie po matce) młody człowiek, urodzony już po wypadkach marcowych; w nich Borusewicz i Michnik robili za bojowców światowego syjonistwa w Polsce Gomułki, który Michnikowi musiał robić pijar, bo skąd biedny Naród Polski miał usłyszeć o bohaterskim synu Szechtera

https://dotsub.com/view/d0138b9b-6a5b-428e-b182-910ade8f3775
http://sowa.quicksnake.org/judaica/Terror-we-Francji-PDO227-w-Polsce-barachlo-Zarys-Estetyki-Chazarow-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DCXXVII
Aktualności
Na scene reflektor, czy laser, latarka na podczerwień wynosi światło świeczki 5.
Przed namiotem Uwe, Poeta Polski mówi:  
Guten Morgen, liebe Sorgen  aus der Feder von Handelsblatt-Herausgeber  Gabor Steingar

Manifestacja w stolicy kultury
Pinterest is a visual discovery tool that you can use to find ideas for all your projects and interests.
Pinterest

Multiverse Theater Akt I, swieczka 6 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski CANTO D

Przed namiotem Uwe, Poeta Polski mówi:
czy pod tym kamieniem przed wielu, wielu laty Leon Neuger,  profesor slawistyki na Uniwersytecie w Sztokholmie szukał w tym miejscu spinki a Luluś przyświecał mu jądra latarką na podczerwień?


barany, które robią za kukizowców: No i co? No i co? No i co?


Uwe: To samo, co Jezus Chrystus powiedział diabłu, zanim spoczął znużony na ławeczce  we Würzburgu na wzgórzu oliwnym, z którego widok na całe miasto z wieżami kościołów i zamkiem anioła roztańczonego na kuli roztacza się doskonale niewidzialny dla .:Braci Dwudziestej Trzeciej Spieszonej Pielgrzymki Chromych i Niewidomych ze stolicy.

owieczka w ciąży z księdzem: eee, tam... 
Porodzę z przypadku, jeśli Bóg tak chciał,
żeby Aniołek miał księdza w rodzie

barany, które robią za kukizowców: kto ma księdza w rodzie, 
tego bieda nie  ubodzie

diabełek Bieda: Hej Herodzie, za twe zbytki
chodź do piekła, boś ty bżydki! 

Multiverse Theater Akt I, swieczka 6 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski CANTO D

Escrito por sowa (») 25. 6. 2015 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 286×

 

http://shoud.io/17804    Na rozgrzeszonego PDO118 Lecha dodi Akt I, swieczka 6 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski FO CANTO D Herod slucha podszeptów diabla Von: Handelsblatt Morning Briefing  Guten Morgen Herr Kosiewski Gesendet: Mittwoch, 24. Juni 2015 05:46 An: sowa-frankfurt Betreff: Die Queen schläft 

„Wielką troską przejmuje mistrzów talmudycznych sabat. Gdyby choć raz wszystko żydostwo obchodziło jeden tylko sabat, jak należy, z całym rygorem i obserwacją, pobożność taka była by nagrodzona przyjściem mesjasza”. Prof. F. Koneczny Cywilizacja żyd., 89.

Mittwoch, 24.06.2015   Guten Morgen Herr Kosiewski,                
 

UWE, Poeta Polski:

Mówi Pan do mnie, Panie Steingart: nie wiem, czy znają
Państwo takie uczucie: człowiek otwiera oczy rano
i nie wie w ogóle, na jakim świecie się obudził.
Na przyjaznym, zdrowym ekonomicznie, na komicznym,
zwariowanym a może i na absurdalnym świecie?

Oprócz uczucia tego, o którym Pan mówi, jeszcze
o intencjach swych: aby w czasach takich, jak te
nawigację, orientację dać, piszę każdego dnia
przegląd poranny; nie jestem w stanie zmienić
świata, ale może jestem w stanie go wyjaśnić?

Nie wiem, Szanowny Panie Steingart, czy jest Pan
w stanie cokolwiek mi wyjaśnić, czy światło wnieść
do świata, na który w prawdzie patrzę.

Bo ja, Szanowny Panie Steingart, oprócz Pięknego
i Dobrego chciałbym życzyć Panu Prawdziwego Dnia
w zgodzie z tym, co Pan chce dla siebie uznać i mieć
za prawdę, albowiem ja, Polak i Katolik mały,
Poeta Polski zapatruję się na to wszystko tak samo,
jak swego czasu Johann Wolfgang von Goethe ustawia
komplementarnie nauczanie Zur Farbenlehre
do nauczania Newtona tradycyjnego o kolorach.

Tak do Einsteina czarnej dziury astrofizyk
gwiazdy w galaktyce trójkąta maluje na niebiesko
a pył galaktyczny na zielono, jako bogaty
w cząsteczki organiczne.

Nie czas żałować mleka rozlanej kropli, która
w przestrzeni spływa kącikiem ust Heraklesa,
rozlewa się Drogą Mleczną z piersi Hery
Rudra Sziwa Jorguś Halny burzy świat aryjski
po nim ten, który jest budzi Niniwę Jonasza

Możemy być dumni, Panie Steingart z wchłaniania
galaktyk karłowatych w gwiazdozbiorze Strzelca
i Wielkiego Psa przez naszą Galaktykę

Tyle o uczuciach w obliczu terroru
objaśniania zamachów na teorią gazowego halo
dobrych intencji, szczerości Stwórcy,
Kreatora, Wielkiego Budowniczego, litery G.

https://gloria.tv/audio/1qQACyNDPZZ

http://sowa.typepad.com/blog/2016/03/

poniedziałek, 19 października 2015
przejęli kopalnię za 1 zł z kilkudziesięciu milionami dofinansowania, budynkami i gruntami

Sitwa żydowska w Polsce

przejęli kopalnię Brzeszcze za symboliczną złotówkę i boją się, że Bruksela każe im oddać kilkadziesiąt milionów złotych, które Spółki Restrrukturyzacji Kopalę dołożyły do tego geszeftu, który przed likwidacją kopalni (jak PGR-ów) jej 1500 pracowników wyśle na śmieciówki: ..obniżenie poziomu zatrudnienia stałego do 828 etatów, zatrudnienie do 715 osób w formie outsourcingu http://www.infobrzeszcze.pl/popularne/999-kopalnia-tauron-proponuje-symboliczna-zlotowke-za-przejecie-kopalni-brzeszcze.html: 

przejęli kopalnię Brzeszcze za symboliczną złotówkę i boją się, że Bruksela każe im oddać kilkadziesiąt milionów złotych, które Spółki Restrrukturyzacji Kopalń dołożyły do tego geszeftu, który przed likwidacją kopalni (jak PGR-ów)

jej 1500 pracowników wyśle na śmieciówki

https://www.pinterest.com/pin/452752568768803783/

 

...obniżenie poziomu zatrudnienia stałego do 828 etatów, zatrudnienie do 715 osób w formie outsourcingu...

http://www.infobrzeszcze.pl/popularne/999-kopalnia-tauron-proponuje-symboliczna-zlotowke-za-przejecie-kopalni-brzeszcze.html

 
Wojciech Ahnert z: Beata Szydło
8 godz. ·
 

Szanowni wyborcy!

W zbliżających się wyborach, proszę Państwa o głos na mnie.
Obiecuję sumienną i rzetelną pracę poselską w sejmie RP, w pełni otwartą na Państwa sprawy.

Zamierzam wspierać przyszły rząd Beaty Szydło. Jestem przekonany, że
będzie to rząd dobrej zmiany dla Polski. Damy Radę!

Wojciech Ahnert
(OSTATNIE - 24 miejsce na liście PIS)

Zdjęcie użytkownika Wojciech Ahnert.

· 21 min 

ostatni będą pierwszymi

Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Abp Stanisław Gądecki.
7 godz. ·
 19 października 1949 roku w Strzelnie urodził się abp Stanisław Gądecki. W dniu urodzin Księdzu Arcybiskupowi życzymy błogosławieństwa Bożego i natchnień Ducha Świętego, szczególnie w czasie synodu.

https://shoudio.com/user/sowa/status/18932

Dom sw. Marty napomina za prawde PDO213 Apologia bloga abpa Gadeckiego FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCXIII
http://sowa.blogg.de/…/dom-sw-marty-napomina-za-prawde-pdo…/

Zdjęcie użytkownika Abp Stanisław Gądecki.
Abp Stanisław Gądecki
8 godz. ·

19 października 1949 roku w Strzelnie urodził się abp Stanisław Gądecki. W dniu urodzin Księdzu Arcybiskupowi życzymy błogosławieństwa Bożego i natchnień Ducha Świętego, szczególnie w czasie synodu.Przecieki Made in Kattowitz 20151019 Magazyn Europejski SOWA by SOWA magazyn europejski

http://sowamagazyn.blogspot.de/2015/10/dom-sw-marty-napomina-za-prawde-pdo213.html

piątek, 11 września 2015
dla zniszczenia Europy - Polska może przyjąć 120 tysięcy uchodźców - granice nowego Wielkiego Izraela

Tak mają wyglądać granice nowego Wielkiego Izraela

- Europejskie MGN [media głównego nurtu] wyraźnie promują to wydarzenie, próbując pokazać dowody na to, że większość lokalnej społeczności chce przyjąć wszystkich tych obcokrajowców, podczas gdy sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jednocześnie Węgry i Serbię pokazuje się w sposób negatywny za ich słuszne próby kontrolowania tej inwazji.

- MGN ograniczyły swoje artykuły do przypadków imigrantów opuszczających kraje Maghrebu, próbują pomniejszać główny ogromny zalew wysp greckich Kos i Lesbos. Te wyspy znajdują się bardzo blisko (1 godzina motorówką) od wybrzeża Turcji.
Większość imigrantów musiała przejść przez Grecję, w przeciwnym wypadku nie wylądowaliby na Węgrzech / Bałkanach.

- Biorąc pod uwagę liczbę imigrantów, turecki rząd (NATO) musiał ułatwiać tę masową emigrację.

Ci imigranci w żaden sposób nie mogliby zorganizować tego sami.

- Amerykański rząd, który jest całkowicie odpowiedzialny za tych wszystkich przesiedlonych ludzi, odmawia przyjęcia nawet ich części.
- Nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja uchodźców w Syrii pogorszyła się tak bardzo ostatnio, by tłumaczyć ten masowy ruch ludzi.
- Jak mówią MGN, wszyscy ci ludzie chcą jechać do Niemiec i Szwecji?

Oni nie proszą o azyl w Austrii albo Szwajcarii, co pokazuje, że wykonują wyraźne instrukcje tajnego planu.

- Witryna Fluchthelfer.in usiłuje czynnie zwiększyć napływ imigrantów do Europy zachodniej. (Mówi się, że jest spokrewniona z Ayn Rand (żydowską) organizacją)  (zob. http://www.info-direkt.at/page/3/ (art. trzeci) albo tutaj https://www.whois.net/)

 

został opublikowany i jest dostepny tutaj.
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.

Administracja Forum
Anonimowy komentarz:

Z pewnością dzieje się coś bardzo złego. Postawiłbym na to, że kryzys imigracyjny jest zamachem amerykańskiej administracji by zdestabilizować Europę, po tym jak się nie udał zamach na Ukrainę i euro.

CIA ma dwa cele:

a) chaos na Bliskim Wschodzie, by ułatwić ich ziomkom w Izraelu działania w regionie w celu utworzenia Wielkiego Izraela.b) podzieleniu Europy, by USA nie miały konkurencji w dominacji, używając w tym celu niekompetentnych polityków oraz oczernianie tych, którzy nie chcą masowej imigracji jako „rasistów”.

Gra Merkel jest trudna do rozeznania, prawdopodobnie jest to wynik ciężaru „winy” jaką Niemcy mają wobec Izraela, lub też czysta próżność....   

http://www.monitor-polski.pl/kryzys-uchodzcow-jest-sztucznie-przygotowana-operacja-falszywej-flagi-dla-utworzenia-wielkiego-izraela/#more-11341
http://www.info-direkt.at/4-000-is-terroristen-als-fluchtlinge-in-europa/
Stefan Kosiewski
Przed chwilą

4000 komandosow ISIS przebranych jako uchodzcy w marszu na Europe

...Als Flüchtlinge getarnt: Islamischer Staat hat bereits mehr als 4.000 militärisch ausgebildete IS-Terroristen nach Westeuropa geschleust +++ 5.000 Langfeuerwaffen und eine halbe Million Schuss an Board: Griechische Küstenwache stoppt IS-Frachter! +++ Syrischer Kinderschlächter ist jetzt Flüchtling: »Ahmad Abd Alkarim Alhije« in Nürnberg erkannt!... Zobacz więcej

4.000 IS-Terroristen als „Flüchtlinge“ in Europa?
Die beiden Bilder zweigen nur zwei mutmaßliche Terroristen des IS, welche heute in Europa als "Flüchtlinge" getarnt Zuflucht
info-direkt.at


No photo
Stefan Kosiewski
...Caveman pisze: Fala imigracji pt. ‚uchodźcy’ rzeczywiście wygląda na zorganizowaną.

Polska może przyjąć 120 tysięcy uchodźców, z górą dziesięć razy więcej, niż przewiduje plan pomocowy Brukseli, który przedstawił dzisiaj Szef Komisji Jean-Claude Juncker....  http://sowa.quicksnake.cz/Stefan-Kosiewski/Antykomunisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie-PDO186-Przeciw-zydokracji-Unii-Europejskiej-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZR586

W imię Ojca, Syna i Ducha św.,


Antykomuniści wszystkich krajów łączcie się!
Przeciwko żydokracji Unii Europejskiej!

Propozycja relokacji do Polski z obszaru Włoch, Grecji i Węgier w pierwszym rzucie i niezwłocznie, ze względów humanitarnych 12070 osób (3901 z Grecji, 4179 z Węgier i 9287 z Włoch) jest oderwana od realiów i nie do obrony po poddaniu rzeczowej krytyce, dlatego należy przede wszystkim skrytykować wystąpienie Jana Olbrychta (Platforma Obywatelska), jedynego europosła z Polski, który dał się poznać jako ksenofob kryptosyjonistyczny i hipokryta antypolski na forum Parlamentu Europejskiego, zaprezentowaną małostkowością szkodzący pozytywnemu obrazowi Polaka w Europie, na który emigracja polityczna z Polski pracuje cały czas od stanu wojennego.
http://shoud.io/18652

Olbrycht wyskoczył jak Filip z Konopii, jak gdyby nie miał zielonego pojęcia, że Junker powołał się przecież we wspomnianej mowie na kalendarium prac prowadzonych w zespołach międzynarodowych, z udziałem członków partii rządzących w Polsce. Olbrycht zastrzegł z minoderią, że decyzja nie może być wymuszona, musi być dobrowolna. "- Nie będziemy pozwalać na to, żeby być pod napięciem, albo szantażowani przy pomocy pieniędzy europejskich" - odezwał się żałośnie zapominając przy tym o dopłatach do tysięcy haktarów ziemi rolnej przekazanej po Magdalence Kościołowi Katolickiemu.

Osobowo na tej działce, jak mówi Lech Wałęsa, obsadzony został chyba w Episkopacie Arcybiskup Katowic, ks. Wiktor Skworc, w Aktach Służby Bezpieczeństwa TW "Dąbrowski", jak ujawnił to śp. Kazik Switoń. Olbrycht wybrany został europosłem w Katowicach i nie może nie znać Skworca, nie może powiedzieć, że się z nim nie spotykał i że żaden z tych dwóch celebrytów nie dostrzegł jeszcze potrzeby powołania na Sląsku Funduszu Zadośćuczynienia, w celu umożliwienia uzyskania odpustu zupełnego przez morderców górników na terenie kopalni Wujek tak samo, jak europoseł Piecha może ubiegać się wkrótce o odpust za tysiące własnoręcznie dokonanych w Rybniku skrobanek, odebrania życia poczęrego embrionom ludzkim, tysiącom niewinnych dzieci, których krew przelana została obżydlwie dla zysku, wygodnictwa nieludzkiego.

Wybrany w Katowicach drugi mieszkaniec Rybnika, Olbrycht, były marszałek Województwa Sląskiego, którego osobiście zapamiętałem z tego, że nie pokazywał się prywatnie, nie spacerował po Frankfurcie tak często, jak Piecha ale i nie odwołał w swoim czasie spaceru z premierem Nadrenii-Westfalii, w deszczu po parku w Pszczynie, z której posłem do Sejmu był naówczas mój kolega z grupy na filologii, zdolny poeta, Jurek Pistelok, Ludowiec.
http://job.blox.pl/2015/09/Antykomunisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie.html

Nie rozumiał Marszałek Województwa Sląskiego Olbrycht, po podpisaniu porozumienia z Niemcami o współpracy, że miejsce Marszałka Województwa Sląskiego było w tym czasie na konferencji prasowej, której bez powodzenia szukałem naówczas jako dziennikarz z Niemiec w planie międzynarodowego spotkania w Katowicach i w Gabinecie Marszałka, spotykając się w końcu prywatnie z parą urzędników, ponieważ Jan Olbrycht, mój rocznik wprawdzie i po socjologii na tej samej uczelni, uczeń promowanego przeze mnie wcześniej w prasie Solidarności 1980 r. docenta Gabriela Krausa, nie miał za sobą jednak żadnego doświadczenia politycznego w antykomunistycznej opozycji demokratycznej, ani z tego co wiadome, nie był nawet zbliżony do wiadomych kręgów, nie otarł się o tradycje, nie odbył żadnego wtajemniczenia w zwyczaju humanitarnych kół wolnościowego Zachodu, środowisk aktywnych na rzecz Praw Człowieka.

W stanie wojennym we Frankfurcie nad Menem takie Międzynarodo(...) 

Antykomunisci wszystkich krajow laczcie sie PDO186 Przeciw zydokracji Unii Europejskiej ZECh von Stefan Kos... by Stefan Kosiewski


 


Narodny pochod za zivot 20150911 Magazyn Europejski SOWA Polska moze przyjac 120 tys. uchodzcow by SOWA magazyn europejski

czwartek, 03 września 2015
Polska napływu tysięcy uchodźców z państw Azji i Afryki powinna spodziewać się od strony morza

dotyczący artykułu Tysiące uchodźców napłyną do Polski? Reakcja Straży Granicznej
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

Von: forum@onet.pl [mailto:forum@onet.pl]
Gesendet: Donnerstag, 3. September 2015 12:34
Betreff: Twój komentarz został usunięty [1866022,179044416] Die Schlepper

Premier Kopacz nie powiedziała, że Polska napływu tysięcy uchodźców z państw Azji i Afryki powinna spodziewać się tak samo, jak Grecja, Włochy i Hiszpania od strony morza.

Tarot i kabała wyraźnie dla wtajemniczonych zapowiadają, że zagłada przyjdzie z morza.


Lech Wałęsa albo pójdzie za radą Prezydenta Czeskiej Republiki i przyjmie chociaż jednego uchodźcę z Etiopii, lub Mali do domu zajmowanego ze żoną przy ul. Polanki w Gdańsku, albo wypowie się nareszcie jednoznacznie i otwarcie w programie telewizyjnym córki żydów i ubowców Olejnik, jak zamierza w pojedynkę obalić nielegalną imigrację ekonomiczną do Polski, jak obalił w pojedynczej motorówce komunizm po przybyciu do Stoczni. 

 • Bild für das Nachrichtenergebnis
  Mittelmeer: Sicherheitsrat prüft EU-Einsatz gegen Schlepper
  ZEIT ONLINE - vor 11 Stunden
  Das Gremium könnte den Militäreinsatz gegen Schlepper im Mittelmeer noch im September ...
 • Flüchtlinge: Bundeswehr braucht Mandat für Schlepperjagd auf dem Meer
  SPIEGEL ONLINE - vor 3 Stunden
 • Polizei verhinderte Tragödie: Todesfalle: Schlepper schweißten Flüchtlings-Lkw zu
  Abendzeitung München - vor 23 Stunden
Weitere Nachrichten für die schlepper

Flüchtlinge: Die Schlepper und ihre Geschäfte - Tagesspiegel

homo viator 20150903 Magazyn Europejski SOWA by SOWA magazyn europejski

www.tagesspiegel.de › Politik
vor 4 Tagen - Die Brutalität der Schlepper sorgt international für Entsetzen. Zuletzt hat die österreichische Polizei drei dehydrierte Flüchtlingskinder aus ...   http://sowa2.quicksnake.net/Expedition/Ptnik-podronik-turysta-poznawanie-wiata-Z-kolekcji-starodrukow-i-kartografii-Muzeum-Narodowego-w-Krakowie-Wystawa-od-1-wrzesnia
piątek, 28 sierpnia 2015
Szydło niewiele wskórała. Zadłużyła Brzeszcze na 9 mln 368 tys. zł. do urzędu gminy wkroczył komornik 
 • ech Klekot
  Zdjęcie użytkownika Lech Klekot.1 · 1 godz.

Website besuchen

magazyn europejskiMüll/ śmieci/ rubbish


magazyn europejski
• Vor 3 Stunden
Szydło, Po jej rządach pozostało do spłacenia 9 mln 368 tys. zł. Do tego dochodzi jeszcze jeden dług, który nie został ujęty w bilansie. W 1997 roku Kompania Węglowa, do której należy kopalnia Brzeszcze, wystąpiła o zwrot pieniędzy za nadpłatę podatku. Sprawa trafiła do sądu rok przed rozpoczęciem urzędowania przez Beatę Szydło. Pani burmistrz miała też negocjować z Kompanią w tej sprawie, ale niewiele wskórała. Skończyło się na przegranej gminy, do urzędu gminy wkroczył komornik
Szydło, Po jej rządach pozostało do spłacenia 9 mln 368 tys. zł. Do tego dochodzi jeszcze jeden dług, który nie został ujęty w bilansie. W 1997 roku Kompania Węglowa, do której należy kopalnia Brzeszcze, wystąpiła o zwrot pieniędzy za nadpłatę podatku. Sprawa trafiła do sądu rok przed rozpoczęciem urzędowania przez Beatę Szydło. Pani burmistrz miała też negocjować z Kompanią w tej sprawie, ale niewiele wskórała. Skończyło się na przegranej gminy, do urzędu gminy wkroczył komornik https://www.pinterest.com/pin/452752568768071606/

SOWA udostępnił(a) post.
3 godz.
  • 7 min
  • Stefan Kosiewski @@Jadwiga Strawińska-Kulczyk - molestacje proszę pod właściwy adres: redakcje dwóch gazet podały wynik niegospodarności Szydło. Po owocach poznajemy marnotrawców, żydostwo zadłużające nieodpowiedzialnie Naród Polski na szczeblu gminnym i centralnym https://www.facebook.com/jadwiga.strawinskakulczyk/posts/414569898742178?pnref=story    2 min ·

Aktualności

Jadwiga Strawińska-Kulczyk udostępniła zdjęcie użytkownika Andrzej Gzela.
27 min·
 
Zdjęcie użytkownika Andrzej Gzela.
Andrzej GzelaPOLSKA OPARTA NA WARTOŚCIACH-Wierzę w Boga i ON jest przewodnikiem

Z cyku"Prawdy oczywiste"
Dlaczego glosujemy na PIS?
WZROKOWE HAMOWANIE AFER!sobota, 25 lipca 2015
Skradziona w czasie wojny rzeźba odnaleziona w Wiedniu!

 Wiedeńską aukcję skradzionej z Polski rzeźby Houdona udało się zablokować. Właścicielem dzieła sztuki jest obecnie prywatny kolekcjoner. I to z nim zwrot rzeźby negocjuje teraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

http://sowa.quicksnake.at/Kunst/Zagrabione-popiersie-pani-Dubarry-jako-Diany-Hudona
284 obserwatorów|522 712 wyświetleń
Stefan Kosiewski
Kręgi rozszerzone  -  18:23
 
...Popiersie należało przed wojną do Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Trafiło do Muzeum Narodowego w Warszawie, potem do Krakowa. Rzeźbę skradziono w czasie II wojny światowej.
Muzeum Narodowe w Warszawie posiada spisy inwentarzowe, które służą do identyfikacji dzieł sztuki. To są spisy, które były robione głównie przez Niemców. Oni byli doskonale przygotowani do rabunku dzieł sztuki w Warszawie - przypomina Ziembińska. W 1938 roku wizyta niemieckich historyków sztuki była traktowana jako przyjacielska, a oni szykowali już listy rabunkowe - dodaje historyk sztuki.MKiDN uruchomiło jedyny ogólnopolski rejestr ruchomych dóbr kultury utraconych w wyniku II wojny światowej z terenów Polski po 1945 roku. Ogólnopolska baza strat wojennych - prowadzona od początku lat 90. przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - jest głównym źródłem informacji i skutecznym instrumentem w walce o odtworzenie polskich zbiorów, zdewastowanych w wyniku rekwizycji, grabieży i zniszczeń.

Za najcenniejszą stratę wojenną uważa się "Portret Młodzieńca" pędzla Rafaela, własność Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Dotychczas udało się zgromadzić informacje o przeszło 63 tys. obiektach. Prowadzona przez Wydział Strat Wojennych baza umożliwia bardzo szybkie zgromadzenie materiału bibliograficznego, archiwalnego i ikonograficznego. Pozwala to na błyskawiczne przygotowanie wniosków restytucyjnych, stanowiących pierwszy krok do odzyskania utraconego obiektu.

Skradziona w czasie wojny rzeźba odnaleziona w Wiedniu!
rmf24.pl

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/2FU1SXUTyR2

piątek, 29 maja 2015
Protesty po przejęciu Polskich Nagrań przez Warner Music Poland - Krzysztof Wodniczak
  • 10:56
  •  Warszawa protest 29.04.2015
   • 205 Aufrufe
   • vor 3 Wochen
  • 12:01
 Poznań 22.04.2015 PROTEST
 • 61 Aufrufe
 • vor 1 Monat
Stefan Kosiewski
283 obserwatorów|367 639 wyświetleń
Kręgi rozszerzone  -  00:09
 
 22.04.2015 roku o godz.15.00 przed Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu al. Niepodległości odbyła się pikieta zorganizowana przez środowisko artystyczne nie zgadzające się ze sprzedażą firmy o 60 letniej tradycji -Polskie Nagrania. Dokonał tego syndyk masy upadłościowej powołany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego i ministra skarbu. Kupił te skarby kultury narodowej amerykański koncern Warner Music Poland.
Organizator poznańskiego protestu Krzysztof Wodniczak wręczył petycję wojewodzie wielkopolskiemu Piotrowi Florkowi.  
Poznań 22.04.2015 PROTEST
Dodaj komentarz...

http://sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/Delegacj-protestujcych-przyj-Dyrektor-Generalny-MKiDN-Jacek-Olbrycht-ktoremu-wrczono-petycj-adresowan-do-pani-minister   

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
mysowa's Videos auf Dailymotion stat4u Sowa Magazyn Stefan Kosiewski

Pisz swój dziennik w Internecie